Виробництво котлів в Дніпрі

Наша компанія здійснює виробництво котлів Дніпро опалення фірми «Brick» і пропонує дані агрегати до реалізації громадянам Дніпра. Наші пропозиції вигідні, так як ціни ми утримуємо на конкурентній позиції. Купуючи зроблені нашими майстрами котли українського виробництва, ви значно заощадите свої кошти, оскільки ціни на твердопаливні ресурси варіативні: ціни залежать від видів палива і його сортів, кількість яких вражає великою різноманітністю. Наше виробництво котлів в Дніпрі ґрунтується на застосуванні інноваційного оснащення і останніх технологій, тому котли опалення «Brick» відрізняються надійністю і якістю.

Котли «Брік»: види палива

Сучасний ринок, завдяки застосовуваної останнім часом безвідходності і раціональності виробництва, пропонує наступні модифікації палива (котли Брік Дніпро функціонують з будь-якою формою):

 • дрова різної варіації, включаючи сирі;
 • гілки і деревні відходи, тріска;
 • тирса і стружка (сирі в тому числі);
 • пелети і брикети;
 • лушпиння соняшника (лузга та гранули);
 • солома та сіно (олійні та зернові культури);
 • зернові культури (лушпиння).

Якщо ви поцікавитеся оглядом цін, сформованих на основі пропозицій інтернет-магазинів або регіональних ринків (особисті вимоги в цьому відношенні задають і виробники котлів), то побачите, що види паливних ресурсів за цим параметром відрізняються. Ось деякі приклади: вартість колотих дров (дуб, бук) коливається від 2200 до 2400 грн. За кубометр соснових і ялинових дров – від 1900 до 2100 грн., паливних гранул світлих – від 2800 до 3100 грн., пелет темних – від 2600 до 2750 грн., тирси – від 50 до 120 грн., паливної тріски – від 300 до 650 гривень (актуально на червень 2017 року).

До початку опалювального сезону ціни, як правило, зростають на 20, а то і 30%. Тому люди, у яких є потреба в купівлі опалювального приладу, намагаються купити котел від виробника Дніпро, так як відсутність торгових посередників при продажу помітно знижує ціни на вироби.

Чому ми радимо купувати котли Brick українського виробництва

Здійснюючи виробництво опалювальних котлів в Дніпрі, наше підприємство не використовує при їх реалізації послуги брокерів, тому ми висуваємо найкращі цінові пропозиції, при цьому на оптові поставки є додаткові знижки. Крім цього, ми тішимо своїх клієнтів такими приємними вигодами:

 • Котли Brick показують максимум працездатності при роботі не тільки з сухими типами палива, але також з сирими (допустима вологість – до 70%) його аналогами.
 • На кожен агрегат наша компанія надає абсолютну гарантію.
 • Покупець отримує точну та повну інформацію про будь-яку наявну в каталозі модель.
 • Ми даємо можливість випробувати роботу вподобаного пристрою на наявному у клієнта паливі.
 • Наші кваліфіковані консультанти допоможуть вам підібрати ідеально відповідну параметрам приміщення модифікацію опалювального котла.
 • Здійснюючи виробництво твердопаливних котлів Дніпро, ми демонструємо клієнту реальну роботу котла в активній експлуатації ( ви повинні лише повідомити про час вашого приїзду): приєднаний до котла вимірювальний прилад фіксує і демонструє величину потужності або число отриманих Гкал.

Підбираючи опалювальний пристрій, звертайте увагу на фірму металу, товщину металу, розміри котла, потужність, а також якість супутнього обладнання – на даних параметрах базується ціна.